trešdiena, 2008. gada 2. janvāris

Cyberdunk 2008

Šodien Baltijas Basketbola līgas spēlē BK "Ventspils" savā laukumā ar 77:70 pārspēja Kauņas "Žalgiri".

Jau no spēles pirmajām minūtēm laukumā bija līdzīga cīņa, kurās abas komandas regulāri apmainījās ar gūtajiem punktiem. Pēc pirmās ceturtdaļas četru punktu pārsvaru (23:19) bija iekrājuši mājinieki "Ventspils" basketbolisti, bet otrajā ceturtdaļā to likvidēja "Žalgiris" un puslaikā komandas devās pie neizšķirta rezultāta - 38:38.

Trešā ceturtdaļā arī aizritēja līdzīgā cīņā, kurā nevienai komandai neizdevās iegūt vērā ņemamu pārsvaru. Ceturtdaļai punktu pielika Džastina Lava precīzais trīspunktnieks līdz ar desmitminūtes beigām, izvirzot ventspilniekus viena punkta vadībā - 60:59. Izšķirošo spēles cēlienu uz viļņa sāka mājinieki, iegūstot pāris punktu vadību, kuru tā arī neatdeva līdz pat pašai pēdējai sekundei. Galarezultātā skaista "Ventspils" uzvara ar 77:70 pār "Žalgiri".