otrdiena, 2009. gada 25. augusts

Lietuva

Lietuvas basketbolisti cietuši pirmo neveiksmi Akropoles kausa izcīņā, ar 70:78 piekāpjoties Serbijai, kas pirmajā dienā ar viena punkta pārsvaru zaudēja Grieķijai. Lietuviešiem 19 punktus guva Lins Kleiza, bet serbiem 14 punkti Novicas Veličkoviča kontā.

Spēles sākumā abas komandas apmainījas ar vairākām kļūdām, bet pamazām pārsvaru ieguva Serbija, kas īpaši veiksmīgi nospēlēja pirmās ceturtdaļas beigās, iegūstot sešu punktu pārsvaru. Ātri vien lietuvieši pietuvojās līdz divu punktu deficītam, taču atkal mazliet atlaida pretiniekus (17:23). Uz brīdi rezultāts mūsu dienvidu kaimiņiem atkal bija diezgan cerīgs (25:26), bet puslaika izskaņa bija vienkārši traģiska - deviņi zaudēti punkti pēc kārtas. Pēdējās minūtēs gan izdevās mazliet pārsvaru samazināt - 31:38.