pirmdiena, 2010. gada 21. jūnijs

cybersoccers

Cybersoccers spēles daļa iesākās ar portugāļu ofensīvu, nedaudz vēlāk eiropiešu vārtus ar bīstamu soda sitienu apdraudēja. Viss liecināja, ka sekos spraigi korejiešu mēģinājumi panākt spēlē izlīdinājumu, taču notika pretējais - vispirms, pēc Almeidas un Meireleša saspēles vārtus guva Simau. Trīs minūtes vēlāk, pēc Koentrau sprinta un filigrāna centrējuma, bumbu vārtos raidīja Almeida. Portugāļi turpināja aktīvos uzbrukumus, un pēc aukstasinīgas Krištianu Ronaldu piespēles vārtos bumbu netverami raidīja Tjagu - 4:0 Portugāles labā. Turpmākās 15 minūtes potugāļu izpildījumā viens pēc otra sekoja vairāki bīstami uzbrukumi, taču šoreiz veiksme bija zaudētāju pusē. Tiesa, 81. minūtē uz maiņu uznākušais Līdsons, pēc Dudas lieliskas spēles un korejiešu aizsargu kļūdas, portugāļiem guva piektos vārtus. Ar to Eiropas brazīliešiem nebija gana - 87. minūtē pēc kārtējās aizsargu kļūdas bumbu tukšos vārtos raidīja Krištianu Ronaldu. Nākamais portugāļu uzbrukums vainagojās ar septītajiem vārtiem - pēc centrējuma ar galvu savus otros vārtus guva Tjagu. Spēle kļuvusi par PK finālturnīra rezultatīvāko maču.